farský cyklovýlet 25.5. 2024

Milí farníci, srdečne vás pozývame na farský cyklovýlet Panny Márie Pomocnice kresťanov už túto sobotu 25. mája.

 Začíname o 8.30 hod. na parkovisku na Tyršovom nábreží pri Divadle aréna požehnaním bicyklov. Následne sa vydáme na 22 km púť do Dunajskej Lužnej.

O 11. hod. budeme sláviť svätú omšu v sestier dominikánok.

Po svätej omši sa presunieme na futbalové ihrisko (do Jamy) , kde bude pripravené občerstvenie vo forme nealko nápojov. Spoločne si oddýchneme  a zahráme sa hry.

 Odchod do Bratislavy je plánovaný na 15.00 hod.

Ak máte záujem, môžete prispieť niečím dobrým do spoločného.

Namiesto štartovného sme sa rozhodli podporiť núdznych prostredníctvom našej farskej charity, preto budete mať možnosť prispieť v hotovosti priamo na akcii, alebo prevodom na účet farskej charity SK97 0200 0000 0040 8907 6754. V mene farskej charity ďakujeme a povzbudzujeme k príspevku aj tých z Vás, ktorí sa farského cyklovýletu nezúčastníte.

Prosíme Vás, aby ste sa na cyklovýlet registrovali na linku  https://forms.gle/X2QWJNcQemEspFyA9  do piatku 24.5. obeda. Pomôže nám to so zabezpečením akcie. 

Privítame tiež pomoc pri akcii, zapísať sa môžete cez link https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MuFLo8LF8oJkAix3P7kE890ynenkhEnfFQHePQOsrxY/edit?usp=sharing

Infomácie o cyklovýlete nájdete na stránke na webovej a facebookovej stránke našej farnosti ako aj na letáčikoch, ktoré si môžete zobrať po svätej omši.   

Tešíme sa stretnutie s vami.


One Reply to “farský cyklovýlet 25.5. 2024”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.