Príprava na birmovanie a tvoju misiu / 2. apríl 2020

Pokoj a dobro milý priateľ. V tomto roku 2020 otvárame PRÍPRAVKU na sviatosť birmovania a tvoju kresťanskú misiu. Budeš mať možnosť vystúpiť na nový level tvojej modlitby a učeníctva. Chceme ti pomôcť v tvojom duchovnom raste cez kvalitné vyučovanie a silu spoločenstva, aby si objavil silu a krásu kresťanstva a katolíckej viery.

Tešíme sa, že máš záujem vykročiť na túto cestu spolu s nami, misionármi verbistami, animátormi našej farnosti a animátormi komunity Emanuel.

Čo by si mal vedieť ešte predtým, ako začneš vypĺňať samotnú prihlášku? Príprava začne od 2. apríla 2020 a prihlášku treba vyplniť do 20.3.2020. Stretnutia budú bývať každý štvrtok od 18:00 do 20:00 hod. alebo do konca júna taktiež každú nedeľu od 17:00 do 19:00 (nedeľné stretko plánujeme nechať do konca júna, potom v septembri, po prázdninách, budeme radi, ak si zariadite krúžky mimo štvrtkový večer a daný rok venujete príprave na sv.birmovania (ak by vám to nevyhovovalo, tak v septembri začnú prípravy tiež v ďalších petržalských farnostiach zistíme presne možnosti a dáme vám vedieť).

Prihlásiť sa môžu mladí od 8. ročníka ZŠ (resp. tercie na 8-ročnom gymnáziu) a starší (do 25 rokov).

Poďme na to, tu je elektronický formulár prihlášky!


6 Replies to “Príprava na birmovanie a tvoju misiu / 2. apríl 2020”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.