Letné tábory 2021 – DOMKA

Letný farský tábor – 18.-24.7.2021

Pobytový tábor bude tento rok v RZ Areál zdravia, Jedľové Kostoľany. Bude pre deti od 2.ročníka ZŠ po 8.ročník ZŠ (tercia).

Ak máte záujem prihlásiť Vaše deti, prosíme Vás o vyplnenie prihlášky, aby sme vedeli, s akým počtom účastníkov máme rátať. Elektronický formulár, ktorý nájdete na tomto linku: https://forms.gle/YG2ZwNCNS2rjrJSA8

Letný mládežnícky tábor 01.-07.08.2021

Mládežnícky tábor sa uskutoční tento rok na Chate Borinka, obec Králiky (Kremnické vrchy). Tábor je špecifickým vzdelávacím podujatím (kurzom) určeným osobitne pre mladých animátorov, animátorskú prípravku a birmovanecké stretko vo veku od 15 do 18 rokov (teda skupiny dobrovoľníkov s ktorými máme pravidelné stretnutia počas celého školského roka) a je vyvrcholením prípravy na ich aktívnu službu v stredisku so zameraním sa na kľúčové oblasti rozvoja určené po dohode s animátormi zodpovednými za celoročnú prípravu a vzdelávanie uvedených skupín. Tábor vedú skúsení animátori s mnohoročnou praxou s obdobným neformálnym vzdelávaním, no je medzi nimi aj kouč či advokát. Tí ktorí už podujatie absolvovali vedia, že oddych a leňošenie účastníkov rozhodne nečaká 🙂

Milí rodičia a naši mladí,

chceli by sme Vás v tejto náročnej a nepredvídateľnej dobe uistiť, že vytrvalo pokračujeme v prípravách všetkých našich letných táborov a počítame s ich uskutočnením.

Zároveň však sledujeme súčasnú situáciu a sme pripravení zodpovedne reagovať v prípade, že by realizácia táborov ohrozila naše či Vaše zdravie.

Aktuálne informácie budeme včas zverejňovať (tu na stránke).

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.