Mládežnícky tábor 

Aj tento rok pripravujeme pre mladých vo veku 14-19 rokov letný farský tábor. Uskutoční sa v termíne 24.-31.7.2022 pod krycím názvom „Zo Skalky na Skalku“.

Bude totiž prebiehať na dvoch miestach. Prvú časť podujatia, mládežnícky tábor, pripravia naši animátori pod hlavičkou Domky a uskutoční sa v rekreačnom zariadení v blízkosti Kremnice. 

Druhá časť podujatia, Národné stretnutie mládeže T22 prebehne v Trenčíne pod záštitou biskupov Slovenska. Mladých budú sprevádzať naši animátori, podujatia sa zúčastnia spolu ako skupina. 

Prihlásiť sa môžete na tomto linku. Viac informácií nájdete v prihláške, prípadne nám napíšte na daliborko.mladez@gmail.com


One Reply to “Mládežnícky tábor ”

  1. Ľubica Beláková

    Dobrý deň, dcéra sa prihlásila na váš tábor, ale neprišlo nám mailom žiadne iné potvrdenie, či je prijatá. Viete mi to prosím potvdiť? Tiež či nie je problém bezlepková dieta, príp. či si má niečo priniesť.
    Tábor nám odporučili vedúci Misijných prázdnin, ktoré boli zrušené.
    Tiež som sa chcela opýtať, ako je to s platbou. Písala som na horeuvedenú mail. adresu, či by bola možná nejaká zľava, vzhľadom na zťaženú rodinnú situáciu. (manžel po polročnej hosptalizácii pôjde na invalidný dôchodok, ale ešte nie je vybavený)
    S pozdravom. Ľubica Beláková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.