Mary’s Meals Charity Run a tím Gercenka

PRIDAJ SA DO TÍMU #GERCENKA A VYBEHAJ JEDNÉMU DIEŤAŤU
JEDLO NA CELÝ ŠKOLSKÝ ROK!


Milí farníci a priatelia našej školy! V misijnom mesiaci október vás pozývame na charitatívny beh Mary’s Meals Charity Run. Môžete tak pomôcť hladujúcim deťom vo svete. Svojim registračným štartovným 18,30€ pokryjete náklady na jedlo v škole na celý školský rok pre jedno dieťa v extrémnej chudobe. Tak mu zaručíte nielen stravu, ale aj vzdelanie a lepšiu budúcnosť. Celá suma ide na verejnú zbierku určenú na financovanie školského stravovacieho programu Mary’s Meals. Budeme radi, ak sa pridáte do nášho tímu. Čím viac priateľov našej školy a farnosti sa pridá, tým viac deťom pomôžeme.

AKO TO FUNGUJE – REGISTRÁCIA DO TÍMU SSSR GERCENK

  1. Zaregistrujte sa do nedele 27. 9. 2020 do tímu SSSR Gercenka: registrácia (klikni potom na stránke vpravo hore na slovo „Pridať sa“ a tak sa pridáš do tímu Gercenky), môžete si tiež zvoliť dĺžku trasy (jeden okruh na školskej antuke, kde budeme behať, má 250 m).
  2. Tento charitatívny beh si môžete odbehnúť v piatok 2.10.2020 (15:00 – 18:00) alebo v sobotu: 3.10.2020 (9:00 – 11:30) na našom školskom ihrisku. Môžete sa zaregistrovať ako jednotlivec, alebo sa podpíšte a zaregistrujte rodinka) Dobrovoľník z našej školy bude zbierať na školskom ihrisku info. o počte nabehaných metrov.
  3. Vaše štartovné 18,30 EUR poputuje v plnej výške do verejnej zbierky na podporu školského stravovacieho programu Mary’s Meals a zaplatí jednému dieťaťu náklady na poskytnutie jedla v mieste vzdelávania na celý školský rok.

Tešíme sa na stretnutie s vami a ďakujeme, že chcete bežať s nami, ženie nás predsa Kristova láska (porov.2 Kor 5,14).

P. Milan Toman SVD, školský dekan
Ing. Helena Jánošíková, riaditeľka školy


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.