Adventná príprava detí

Aj tento rok môžu deti prvého stupňa ZŠ vstúpiť do interaktívnej adventnej prípravy. “Svetlo z neba”, tak znie hlavná téma našich stretnutí. Aktivity sú rozdelené do troch kategórií.

1.Každý utorok večer o 18:45 môžu v ONLINE streamovanom videu so sr. Máriou Nagyovou, FMA a animátormi tvoriť niečo zaujímavé. Na FB daliborka sa deti dozvedia v daný deň čo si majú na večer pripraviť.

2. V piatok večer o piatej (17:00) vyrobené predmety ožijú a deti môžu nabrať inšpiráciu cez video príbeh o “Živom betleheme”. Réžiu príbehov má na starosti bábkoherečka Lucka Janovová. Vyvrcholenie príbehu a divadielka bude, veríme, už aj za účasti detí, naživo, bude to veľké prekvapenie. No viac zatiaľ neprezradíme.

3. Pri nedeľnej sv. omši za účasti detí o 10:30, páter Milan Toman SVD vysvetlí v katechéze posolstvo adventu, vráti sa k myšlienke video príbehu a bude deti sprevádzať celou adventnou prípravou.

Program bude vysielaný cez náš farský YouTube a FB kanál – Daliborko. Súťažné odpovede, alebo obrázky vašich výtvorov z “tvorivej dielne” môžete posielať na adresu: malymisionar@gmail.com

Najbližšie udalosti

Žiadne pripravované podujatia.