Oznamy na 7.nedeľu cezročnom období - 19. február 2017

Liturgický kalendár

Streda, 22. 2.             Katedra sv. Petra, apoštola

Štvrtok, 23. 2.           Sv. Polykarpa, biskupa a mučeníka

Upratovanie kostola

Zajtra, v pondelok 20. februára upratuje náš kostol skupinka č. 3. Ďakujeme členom tejto skupinky vopred za ich službu.

Štvrtková prednáška

Tento týždeň vo štvrtok, 23. februára prednáška nebude.

Pôstne túžby

Pomaly začíname Pôstne obdobie. Aj tento rok, podobne ako v predchádzajúce roky, vám ponúkame možnosť zúčastňovať sa počas šiestich pôstnych týždňov ako skupinka na uvažovaní nad sv. Písmom. Kto máte záujem, môžete sa prihlásiť v sakristii do piatka, 24. februára. Skupinky sa začnú stretať po nedeli, 26. februára.  Ak máte už svoje stretko a chceli by ste používať pripravené materiály, môžeme vám ich poskytnúť.

Stretnutie prvoprijímajúcich

Na budúcu nedeľu 26. 2. bude stretnutie prvoprijímajúcich detí o 9:00 hod v škole na Gercenovej ulici. Pripomíname že bude súčasne aj stretnutie pre rodičov prvoprijímajúcich.

Budúca nedeľa

je 8. nedeľa v cezročnom období.

*********

Oznamy na udalosti mimo našej farnosti:

Koncert eSPé - zbierka Tehlička

Organizácia Sávio Vás srdečne pozýva na koncert eSPé – otváracie podujatie verejnej zbierky Tehlička – v utorok 28. februára od 19:00 do 22:00 v Univerzitnom pastoračnom centre (UPeCe) v Bratislave. Už 12. ročník zbierky je venovaný deťom a mladým v Južnom Sudáne. Aj s Vašou pomocou dokážeme viac ako 4000 deťom a mladým z utečeneckých táborov v Južnom Sudáne poskytnúť základné vzdelanie, bez ktorého by ich čakal oveľa ťažší život.

Vytlačiť E-mail