Oznamy na 6.nedeľu cezročnom období - 12. február 2017

Liturgický kalendár

Utorok, 14. 2.            Sv. Cyrila a Metoda, spolupatrónov Európy

Piatok, 17. 2.              Siedmych svätých zakladateľov Rehole služobníkov Panny Márie

Upratovanie kostola

Zajtra, v pondelok 13. februára upratuje náš kostol skupinka č. 2. Ďakujeme členom tejto skupinky vopred za ich službu.

Štvrtková prednáška

Vo štvrtok, 16. februára bude prednáška na tému DÔVERA. Nie je možné mať vzťahy bez dôvery. Mnohí sme sa však v ľuďoch sklamali, keď našu dôveru zneužili. Aký je rozdiel medzi dôverou a dôverčivosťou? Ako funguje dôvera? Aký je rozdioel medzi dôverou a vierou? Ak ťa táto téma zaujíma, príď na sv. omšu vo štvrtok o 18:00 hod.

Deň otvorených dverí

Gymnázium Svätej Rodiny na  Gercenovej ul. 10, BA – Petržalka, pozýva všetkých záujemcov o 8-ročné štúdium na deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v stredu, 15. 2. a v stredu, 8. 3. 2017 od 8:30 do 15:00 hod. V školskom roku 2017/2018 gymnázium otvára 1 triedu 8-ročného štúdia s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka v spolupráci s anglickými lektormi.

Budúca nedeľa

je 7. nedeľa v cezročnom období.

*********

Oznamy na udalosti mimo našej farnosti:

Deň otvorených dverí

Gymnázium svätej Uršule pozýva záujemcov na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v utorok 14. februára. Podrobnejší program nájdete na webstránke školy www.gsurba.sk alebo vzadu v kostole na výveske.

Štúdium Teologickej fakulty Trnavskej univerzity

V snahe informovať mladých ľudí, ktorí rozmýšľajú o štúdiu na VŠ na výveske je informačný leták so študijnými programami Teologickej fakulty Trnavskej univerzity (sídlo v Bratislave) na akad. rok 2017/2018. Sú tam tiež  informácie o dni otvorených dverí na TF TU. Prihlášky treba odovzdať do 31. 3. 2017

Diskusný večer

Pozývame manželov a mladých na diskusný večer so zakladateľom iniciatívy Národný týždeň manželstva angličanom Richardom Kane (Kein), ktorý sa uskutoční v pondelok 13. februára o 19:45 v kaplnke UPC v Mlynskej Doline. Viac informácií nájdete na stránke www.ntm.sk alebo www.vyveska.sk

Chorus Seraphicus

Modlitbou srdca, spojenou s krásou a harmóniou, sa priamo zúčastňujeme na Božom živote! Príď sa presvedčiť do chrámového zboru Chorus Seraphicus. Ak nevieš spievať nevadí: máme kvalitnú spevácku školu, takzvanú Liaheň talentov, kde naučíme spievať každého, kto chce. Netreba si nič pripraviť, stačí jednoducho prísť. Kedy? V pondelok 13., alebo v stredu 15. februára t.r. o 18:00 hod. Kde? V budove Teologickej fakulty Trnavskej univerzity v Bratislave, Kostolná č. 1. Prijímame všetky hlasové skupiny: vítané sú najmä vyššie ženské hlasy – soprány, ako i všetky mužské hlasy. Príď a objavíš v sebe krásu, o akej sa ti ani nesnívalo! Info. Na t.č. 0905 632 528 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Vytlačiť E-mail