Slávnosť Panny Márie, Pomocnice kresťanov

DSC 0238

V sobotu 20. 5. 2017 sme mali v našej farnosti na Daliborku parádnu a veľkú oslavu. Slávili sme sviatok našej mamy, Panny Márie Pomocnice.

Čítať Ďalej

Vytlačiť E-mail

Pôstne oratko

ggUž sa stalo našou malou tradíciou, že v pôstnom období pripravujeme pôstne oratóriá v priestoroch Spojenej školy Svätej rodiny. Inak to nebolo ani tento rok. Navyše, na požiadanie pátra Koblihu sme rodičom ponúkli veľkonočnú obnovu.

Čítať Ďalej

Vytlačiť E-mail

Animátorský víkend 10.-12.3.2017

DSC 0085V piatok 10. marca sa 21 animátorov zišlo vo farských priestoroch obce Zubák, aby tam strávili spoločný víkend pri obnovovaní sa a prehlbovaní animátorstva rôznymi spôsobmi - od duchovnej obnovy cez prednášky až po rozhovory.

Čítať Ďalej

Vytlačiť E-mail

Mikuláš na Daliborku

DSC 0202Aj tento rok sme si uctili pamiatku svätého Mikuláša, svätca známeho pre svoju štedrosť, ktorý zavítal aj k nám do Kostola Povýšenia svätého Kríža. Animátori z nášho strediska si pre deti pripravili krátky zábavno-pútavý program. 

Čítať Ďalej

Vytlačiť E-mail

Animátorský víkend Terchová 11.-13.11.2016

IMG 6359

Ježiš neprišiel, aby nám dal nové zákony, ale aby zmenil naše srdcia! Aj to sme sa naučili počas animátorského víkendu v Terchovej. A čo sme sa naučili ďalej? Čítajte!

Čítať Ďalej

Vytlačiť E-mail